Prodej nemovitostí v exekuci

Poraďte se, co dělat,když byl na majetek uvalen exekuční příkaz. Za solidní cenu zajistíme prodej nemovitosti v exekuci. Obraťte se na naši realitní kancelář Reality Vysočina,  rychle zajistíme vhodného solventního kupce.

Rozdíl prodeje nemovitosti v exekuci od běžného prodeje je v tom, že kupující nejprve uhradí peníze, určené na pokrytí částky exekuce. Následně exekutor navrhne katastru nemovitostí žádost o odstranění blokacíOdstranění blokace proběhne do jednoho měsíce. Posledním bodem je sepsání kupní smlouvy na samotnou nemovitost.

Máte-li obavy z komplikací z prodeje nemovitosti, nechte to na nás.Naši odborníci se přizpůsobí vašim požadavkům a pomohou vám nelehkou situaci vyřešit. Kontaktujte nás v níže uvedeném kontaktním formuláři či osobně v realitní kanceláři Reality Vysočina s.r.o. Služby poskytujeme v okruhu přibližně 80 km od Havlíčkova Brodu.

Nabídněte nám svoji nemovitost.

* povinné údaje


Vyhledávání nemovitostí

Novinky

Přihlašte se zdarma do našeho seznamu novinek


© 2024, Reality Vysočina – všechna práva vyhrazena

Ochrana osobních údajů | Prohlášení o přístupnosti | Výměna odkazů | Mapa stránek

Realitní software dodává eBRÁNA s.r.o. | Software a informační systém pro realitní kanceláře Profesionální CMS | Nabídka nemovitostí RB Reality

Nahoru ↑